PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805204}

Czas krwawego księżyca

Killers of the Flower Moon
7,2 42 700
ocen
7,2 10 1 42700
7,6 56
ocen krytyków
Czas krwawego księżyca
powrót do forum filmu Czas krwawego księżyca

Kiedys chyba w dlugich filmach (pow. 3 godzin, np. Przeminelo z wiatrem, Kleopatra) w polowie seansu byla wprowadzona przerwa. Mogliby do tego powrocic, takie 15-20 min na toalete/fajke/mala szame

Flinston1987

Jeszcze ktoś ten odrdzewiacz pije? Kiedy ludzie pójdą po rozum do głowy.

forek23

Jeszcze litr na seans. Ciekawe ile litrów tego paskudztwa pijesz poza seansami.

ocenił(a) film na 9
forek23

Pepsi/Cola to jak wódka/piwo - ludzie pili, piją i będą pić znając życie do końca świata.

Flinston1987

Ludzie robią wiele głupich rzeczy niestety. Mordować i kraść też będą do końca świata.

ocenił(a) film na 7
rad500

Zgadza się, poza tym ta przerwa służyła też obsłudze kina do wymiany taśm, jeśli film mieścił się na więcej niż jednej

ocenił(a) film na 6
rad500

U mnie była przerwa :/ 2 x po blisko 20 minut powtórki bo zgubiły się napisy i ludzie spanikowali. A obsługa sie pogubiła i puściła mocno do tyłu znowu bez napisów i dopiero potem już dobrze. Ponad 4h :/ sporo ponad

flashi1978

:D
Kiedys to bylo, ze tasma sie zerwala, a dzisiaj napisy pogubily

ocenił(a) film na 4
rad500

W Niemczech była przerwa. I nie, nie oglądałem z dubbingiem bo go nie znoszę w filmach aktorami. A sam film był słabiutki, scenariusz i struktura filmu kuleją. Brak konfliktów, brak napięcia, zero przywiązania do postaci, 1/3 wątków można wyciąć i nikt by nie zauważył. Irytujące biorąc pod uwagę ile pieniędzy mieli do dyspozycji. Widocznie nikt się nie osmielil zwrócić uwagi że scenariusz to gniot. A można by to stosunkowo łatwo naprawić. Jakiś zwrot akcji, wprowadzenie braku pewności co się dzieje, konflikt di Caprio z wujkiem. Albo chociaż wprowadzenie FBI w 30 minucie, w ramach drugiego aktu a nie po 2 godzinach filmu.

Berengar_fw

W książce wątek kryminalny był istotny oraz trzymał w napięciu. Autor długo trzymał czytelnika w niepewności kto jest odpowiedzialny za mordy na osagach i to było super. Razem z Tomem Whitem odkrywalismy całą intrygę. Dicaprio ponoć miał duży wpływ na scenariusz żeby był pisany pod postać którą grał. Może tu leży problem.

ocenił(a) film na 6
rad500

Kiedyś w Berlinie byłem na dłuższym filmie, chyba Django. Była przerwa.

rad500

Mało tego, taka przerwa była dosłowne wgrana w filmie - jakieś 15 minut jednolitego tła i utwór muzyczny. Innym rozwiązaniem były filmy dwuczęściowe, najpierw w kinach leciała cześć pierwsza po jakimś miesiącu wchodziła cześć druga. To też umarło.

rad500

Ludzie ktorzy nie potrafią wytrzymac 2-3 godzin bez fajka maja powazny problem.

ocenił(a) film na 6
rad500

Na szczescie ogladam na kompie z predkoscia 1.8x

ocenił(a) film na 8
rad500

Ponoć tak nadal jest w Indiach. Ktoś na reddit pisał o tym przy okazji Oppenheimera, że przerwa była, jako, że tam uwzględniona jest ona zawsze dla widzów przy seansie, który ma powyżej 2 godzin.

ocenił(a) film na 8
rad500

Pokolenie 15tominutowych sit omów.

a_nubis

Niektórzy ludzie, z wyższym ryzykiem zakrzepów i dajmy na to niewielką wadą serca (tak jak ja) nie powinni bez przerwy na dupie siedzieć dłużej niż 2h bez rozprostowania nóg i ruszenia krwioobiegu. (Info od lekarza) Są różne przypadki, jednemu chce sie czesciej szczac, drugiemu co innego. Wystarczy wyciagnac glowe z dupy i pomyslec, ze nie wszycy maja zwieracz ze stali jak niektorzy wypowiadajacy sie tutaj, silni idealni mezczyzni, ktorzy ida do kina na 3h film w przerwie od siedzenia w okopie.

ocenił(a) film na 8
Materaz

Przykro mi z powodu twoich zwieraczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones