PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31788}

Mężczyźni wolą blondynki

Gentlemen Prefer Blondes
7,4 17 015
ocen
7,4 10 1 17015
6,9 12
ocen krytyków
Mężczyźni wolą blondynki
powrót do forum filmu Mężczyźni wolą blondynki

Niezwykły film muzyczny , świetny ruch sceniczny, utwory, riposty pomiędzy aktorkami Russell i Monroe, które doskonale się uzupełniają i tworzą majstersztyk duet.
Zimna opanowana brunetka, cięty język Dorothy Shaw w kontraście do platynowej, gorącej blondynki, która kocha pieniądze i uważa, że "diamenty, to najlepszy przyjaciel dziewczyny ", i wszystko co błyszczy urzeka ją, przy tym wszystkim w uroczy, nieskrępowany sposób dąży do swojego celu...
Przepiękne kreacje aktorek, układy taneczne, scenografia , gagi, masa "złotych " powiedzonek które czynią film fantastycznym i gwarantują przednia zabawę.

Rozmowa pomiędzy MM a małym chłopcem;
"Henry Spofford III: [mówi do Lorelei, zatrzymany przechodzenia przez iluminator] Wszystko w porządku. Pomogę ci. Pomogę ci z dwóch powodów.
Lorelei Lee: Mniejsza o powody. Wystarczy mi pomóc.
Henry Spofford III: Pierwszym powodem jest to, że jestem zbyt młody, by zostać wysłany do więzienia. Drugim powodem jest to, że masz dużo magnetyzmu zwierzęcego."

"Dorothy Shaw: Kochanie, czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że niektórzy ludzie po prostu nie dbają o pieniądze?
Lorelei Lee: Nie bądź głupia, mówimy poważnie."

ocenił(a) film na 8
nemezis1212

Ten chłopiec mnie rozwala za każdym razem;d
Już widzę jak całe życie się chwalił tą rolą;)

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones