PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 008
ocen
7,3 10 1 47008
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

10/10 Wspaniały Film!

ocenił(a) film na 10

Film pokazuje dzieci,które próbują się stać dorosłe przez ćpanie,prostytucje i mieszkanie po za domem.
Wydaje się im,że są dorosłe,ale tak nie jest.
Ten film może być ostrzeżeniem dla rodzica,który zbyt mało czasu poświęca swojemu dziecku.
Film ten pokazuje też jakim syfem są narkotyki,jak niszczą ludzi, do czego potrafi prowadzić uzależnienie.
Bardzo dobra gra aktorska głównej bohaterki,jak na 15-sto latke zagrała wspaniale.
Film troche przypomina mi film "Dzieciaki".
Ale jest to poruszający film,który długo będe pamiętał
10/10

ocenił(a) film na 10
ADRIANOS

Na mnie ten film też zrobił ogromne wrażenie, gdy będąc nastolatkiem po raz pierwszy go obejrzałem. Potem obejrzałem go jeszcze parokrotnie i zawsze mną poruszał. Ten film po prostu jest niesamowity!!!

użytkownik usunięty
dziwolag

Jestem tego samego zdania. Film naprawdę daje do myślenia, od prawdziwego uzależnienia od heroiny dzieli tylko krok. Niestety narkotyki to przekleństwo naszych czasów. W filmie najbardziej poruszył mnie i przeraził fakt, że dzieciaki są w stanie "sprzedawać się" za towar.

ocenił(a) film na 10

Tak, żeby zdobyć narkotyk uzależniony jest gotów zrobić dosłownie wszystko. Trzeba mieć silną wolę by zerwać z uzależnieniem. Głównym bohaterom filmu to się udało, niestety wielu nie miało takiego szczęścia i przegrało swoją walkę.

ocenił(a) film na 10
ADRIANOS

ten film jest niesamowity! 10/10

ocenił(a) film na 8
ADRIANOS

Film jest niezły. Bardzo poruszający, ale także pouczający . . . Ale książka była 100x lepsza, według mnie- bardzo ciekawie napisana . . . Jeśli ktoś ma dobra wyobraźnie można bez filmu przedstawić sobie sytuacje.

użytkownik usunięty
aga158_2

Film genialny. 10/10. Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i chętnie zobaczył bym go jeszcze raz.

na pewno książka była ciekawsza, zresztą niedawno czytałem urywki jej..ale napewno i w tym nie ma 100 % prawdy jak sie toczyły te losy, np. jak ci dwoje na dworcu musieli spędzać czas, troche chyba za pięknie jest to opisane, rzeczywistość jest o wiele okrutniejsza

ocenił(a) film na 10
ADRIANOS

Zgadzam się, to zdecydowanie jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem. Świetnie ukazuje, do czego człowiek jest w stanie się posunąć gdy znajdzie się w danych okolicznościach i sytuacji życiowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones