PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 047
ocen
7,3 10 1 47047
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Na razie po niemiecku o swoim dalszym życiu. Ciekawe czy bedzie po polsku. Prawa do syna
odzyskała i najpewniej nie bierze ale jest chora z powodu wyniszczenia wątroby. W każdym razie
tak czy innaczej jej życie to wielki sukces bo jak sama mówi nie spodziewała się dożyć 30. Myślę
że jest w tym zasługa pierwszej książki bo chć musiała zmagać się z osobliwą sławą to bycie na
świeczniku zmusiło ją do kontroli. To znamienne ze do dzisiaj żyje chyba tylko ona i Dietlef.

ocenił(a) film na 9
banta

od 10 pazdziernika juz w sprzedazy :) mam zamiar kupic - ciekawi mnie nadal jej historia :)

ocenił(a) film na 8
banta

Qurde blaszka, chyba kupię, nawet po niemiecku.
Coś tam w liceum próbowali mnie uczyć, więc słownik w ręce i jazda.
Tylko ta cena.. 100zł z wysyłką, ale ciekawość mnie zżera ;)

ocenił(a) film na 10
banta

czy ktoś mógłby podać mi namiary na tą książkę? byłabym bardzo wdzięczna ;d

ocenił(a) film na 6
aneczka19191

dokladnie :) czekam na namiary :)

wild_wolf

http://www.amazon.de/Christiane-F-Mein-zweites-Leben/dp/3943737128/ref=sr_1_1?s= books&ie=UTF8&qid=1385623805&sr=1-1&keywords=christiane+f

ocenił(a) film na 9
qwerty_2

jestem w trakcie czytania wlasnie - i jak na razie to niewiele sie w jej zyciu zmienilo... nadal dragi,methadon,alkohol i aborocje.. ale jeszcze 280 stron przede mna wiec mam nadzieje ze jakos w miare dobrze konczy sie ta historia :) a ksiazka kosztuje 18 euro :)

rachel20

Polskie wydanie: http://iskry.com.pl/biografie/314-ja-christiane-f-zycie-mimo-wszystko-autobiogra fia.html

banta

Niepotrzebnie założyłam nowy temat. A teraz nie wiem, jak go usunąć :(
Wiem, że Iskry planują na początku przyszłego roku wydać kontynuację książki "My, dzieci z dworca ZOO" - będzie nosić tytuł "Moje drugie życie".

użytkownik usunięty
laremi

Jak lubicie takie tematy i klimaty, to bardzo polecam: Bajan Szyrianow, Niższa szkoła jazdy. Przerażające a i uśmiać się można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones