PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 067
ocen
7,3 10 1 47067
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Trzeba przyznaćże książka tak wogóle jest świetna, ale... nie podoba mi sięńczenie CHRISTIANE podobno po roku wróciła do Berlina i tam piekło zaczęła od nowa... Po krótkim czasie UMARŁA. To również powinno byc w książce!!!

użytkownik usunięty

dzięki
Bardzo dziękuję ci za tę wiadomość. Książkę przeczytałam chyba cztery razy. Wstrząsneła mną do granic. Tylko zakończenie było takie. ..... Nie wiem jakieś niesatysfakcjonujące. Dziękuję ci, że dowiedziałam się od ciebie dalszych losów CHRISTIANE. Też uważam, że zakończenie powinno znaleźć się w książce. Jak znasz jakieś ciekawe tytuły książek tego typu, proszę.............

użytkownik usunięty

słuchaj marinia jest ksiazka miłość w berlinie tej samej autorki ćpun hera moja miłosc i polecam pamietnik narkomanki ale naj bardziej miłosc w berlinie ksiazke czytałam 5 raz a ogladałam 2 czy moze ktos wie gdzie mozna nabyc ten film prosze o odpowiec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

gorąco polecam "stokrotkę" Jana Pawła krasnodębskiego :)

użytkownik usunięty

nie...
No przeciez Christina nie umarla!
Moze i wrocila do Berlina ale nie umarla...:/

co ty do cholery pierniczysz???? Christiane cały czas zyje i ma coreczke !!!!!!!!! Skad ty bierzesz takie pierdoły!!!

Pearl

Nie córkę tylko syna

ocenił(a) film na 10

Zgadzam sie z innymi ale nie z toba. Fakt wrocila do Berlina, zamkneli ja jeszcze pare razy za posiadanie ale wyszła z tego po urodzeniu dziecka i zyje do tej pory i jakies pare miesiecy temu czytalem gdzies ze chce napisac jeszcze jedna ksiazke o tym co sie dzialo po jej powrocie do berlina

użytkownik usunięty

To nie prawda i nie opowiadaj takich bzdur Chritine Vera Felscherinow nadal żyje i nawet jest matką, mam mnustwo jej zdjęć i dowodów na to że żyje i jakie teraz życie prowadzi więć proszę nie rozpowiadaj wiadomnościna jakie nie masz potwierdzenia!!!!

użytkownik usunięty

Jebnięta chyba jesteś! ona nadal żyje i przestała brać geroine po urodzeniu dziecka DEBILKO!!!!

ocenił(a) film na 7

http://hem.bredband.net/b112579/christiane/pages/polish/Pages/christiane.htm [hem.bredband.net/b11257 ...] ta strona to dowód na to, że Christiane zyje :)

użytkownik usunięty

CHRISTIANE nie umarła... ma teraz synka i w 1996 wyszła z nałogu całkowicie po terapi odwykowej.
Detlef też wyszedł z nałogu i teraz pracuje jako kierowca autobusu...

Prawda czy nie to gówniany nałóg....Film jest wstrząsający podobnie jak ksiązka. Powinno być więcej takich filmów teraz jak gówniarstwos się za narkotyki bierze.

Ejj!..ona nie umarła!..przeprowadziła się do Berlina, urodziła syna ale nie umarła!:P:)

użytkownik usunięty
Madzia_19

Hey!Dzięki Olaa za stronę@Są tam przepiekne,art.zdjęcia Christiane,tak do wiadomości wszystkich.Z gatunku"dazed&confused"polecam :"Idż,zapytaj Alice","Dziewczyna","Miłość w Berlinie","Ćpun","Pamiętnik narkomanki","Heroina","Kokaina ","Hera,moja miłość".Jak mi sie przypomni,to jeszcze napiszę.Miałam taki okres,że czytałam wszystko z tym zwiazane

Christiane Vera Felscherinow - My, dzieci z dworca ZOO
Anna Onichimowska - Lot Komety 02 - Lot Komety
Beatrice Sparks - Zapytaj Alice
Selby Hubert Jr. - Requiem dla Snu
Albert Hoffman - LSD moje trudne dziecko

użytkownik usunięty

co ty za bzdury tu wipisujesz ona nie umarła żyje do dziś i nawet ma syna............. !!

użytkownik usunięty

ona nie umarla lecz wyszla z nalogu nawet urodzila dziecko wyszla za maz za swojego narkomana ale po dwu latach sie rozwiedli

użytkownik usunięty

Hm... Zacznijmy od tego że Christine żyje. W 1996 roku urodziła syna, jeśli nie wierzysz to naucz się j. Niemieckiego i poczyta na jej stornie, pozdrawiam pa

ocenił(a) film na 9

ciekawe czy jej dziecko jest zdorwe skoro tyle cpała... a ten jej Detlef nie zyje prawda?

malaMi

Detlef zyje, mieszka teraz ze swoja dziewczyna w Berlinie, jest kierowca autobusow, jest czysty, nawet rzucil palenie (!) Jak sam przyznal w wywiadzie "nigdy nie kochalem Christiane, laczyla nas tylko milosc do heroiny". Ale sama Christiana stwierdzila, ze jej uczucia do Detflefa byly jak najbardziej szczere.

elane

to przykre ze ta milosc nie przezyla...a to wszystko przez narkotyki niestety...

W tym filmie nie ma jednego zawodowego aktora dlatego to wygląda, jak wygląda. Poza tym "Christiane" w zamyśle twórców miała lekko przypominać film dokumentalny.
Moim skromnym zdaniem film nie profanuje xiążki, to na dobrą sprawę 2 oddzienle tematy. Większość opisanych rzczy jest nie do przedstawienia na ekranie, zwłaszcza na tamten okres. I tyle.

KARO

To prawda. Ksiązka i film są rózne. Są sceny, kiedy tylko osoba czytająca ksiażkę wie o co chodzi :/

ocenił(a) film na 8
Laleczka

a moim zdaniem książka i film ładnie się uzupełniają...

ocenił(a) film na 7

http://www.filmweb.pl/Person?id=239782 [www.filmweb.pl/Person?i...] Christiane na fw ;]

christiane nawet nagrała płytę, grała w filmach no i owszem żyje.
moim zdaniem natja brunckhorst wspaniale zagrała role christaiane f.

ocenił(a) film na 6

Może to głupie, ale za każdym razem, kiedy czytałam tę książkę (czytałam może 3-4 razy, w tym 3 razy w gimnazjum, teraz - w wieku 20 lat raz, ponieważ chciałam sprawdzić, jak zareaguję na nią w tym wieku, gdy znam już wiele osób podobnych do tych opisywanych w książce) życzyłam Christiane i Detlefowi jak najlepiej, żeby wyszli z nałogu i żyli bez tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones