PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 008
ocen
7,3 10 1 47008
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Może się mylę, ale zaryzykuję tezę, że film zawiera najlepszą w dziejach kinematografii scenę walki z głodem narkotykowym. Po jej obejrzeniu jestem w stanie uwierzyć, że tak by to właśnie wyglądało w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
pilarp

I myślę, że głównie za tę scenę dałam tak wysoką ocenę (co za rym btw), ponieważ reszta filmu jest przekonująca tylko ze względu na to, że nagrany został w latach 80. ubiegłego wieku, czyli kilka lat po wydaniu książki i wszystkich tych zdarzeniach. Jeśli miałabym brać go natomiast pod uwagę jako całość to raczej się nim znudziłam, a do tego niektóre fakty zostały nagięte, innych zaś nie pokazano, a to źle, bo były wg. mnie znaczące.

ocenił(a) film na 8
joannagabixd

film trwa 2 godziny...z doświadczenia wiem , że filmy powyżej 2.5 godzin są nie do obejrzenia..człowiek już się kręci na siedzeniu - przykład np Avatar...po 3/4 filmu ledwo wytrzymywałem ..już mnie nosiło...i teraz jak zrobić film, który zawiera wszystkie wątki z książki dokumentalnej ....ciężko...na pewno coś tam można by poprawić lepiej wyjaśnić..nie mniej moim zdaniem film bardzo ciekawy..ma swój klimat no i nie zapominać, iż nakręcony na początku lat 80tych przy bardzo niskim budżecie......może jeszcze inaczej..chętnie bym takie filmy widywał obecnie..oparte na jakiś faktach.....zobacz jakie filmy teraz powstają..szczególnie polskie - tragedia..a są większe możliwości..ciekawą fabułę pisze samo życie..ale trzeba być oczytanym i mieć wyobraźnie..a jak patrzę na dzisiejsze gnioty [szczególnie polskie] to wydaje mi się, że sami reżyserzy nie czytają już książek

ocenił(a) film na 6
don82

Dlatego można by jakąś nową wersję tegoż filmu obejrzeć. Niechaj tylko powstanie! ; )

joannagabixd

Doczekaliśmy się serialu na hbo :D ale marny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones