PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 47 047
ocen
7,3 10 1 47047
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

w porównaniu

ocenił(a) film na 5

do książki... - DNO...

ocenił(a) film na 7
ola3literki

Zgadzam sie w 100%
Goraco polecam ksiazke !!!

ola3literki

Zawsze bawi mnie porównywanie filmu z książka... to jest jasne jak słońce, że film nigdy nie zastąpi książki, a taki temat jest o kant dupy rozbić. No, chyba, że twoim celem jest polecić książkę, można to zrobić np: jak cugowna :], film nie jest dnem, jest bardzo dobry. Także japa i nie oglądaj filmów. : ]

ocenił(a) film na 3
ola3literki

Nie czytałam książki, ale zgadzam się. Film to jest dno.

ocenił(a) film na 6
ola3literki

zgadzam sie;) książka była świetna;) a co do filmu to jest ok:)

ocenił(a) film na 2
xkasiunia94x

Film to dno, książka pewnie też.

ocenił(a) film na 10
ZozolToJa

Na jakiej podstawie piszesz "książka pewnie też", skoro jej nie czytałaś? Książka jest akurat genialna. Dla mnie DNEM są ludzie, którzy porównują film do książki. Zrozumcie, że to dwa różne światy i tego się po prostu nie porównuje. Co do filmu - chyba podejmując decyzję o oglądaniu wiedzieliście, że nagrywany był w 1981, to nie 2010, żeby latały w nim jakieś Avatary Camerona. Po drugie - nie musi się wam podobać, ma pokazać piekło uzależnienia, to jak udupiają się ci ludzie, pokazać wam przeżycia Christine i zniechęcić was do dragów.

ocenił(a) film na 5
martyna_radom

kiepsko wyszło zniechęcenie, moja młodsza siostra po seansie powiedziała, że chciałaby spróbować, dlaczego tak im się to spodobało...

ocenił(a) film na 5
ola3literki

dokładnie.

ola3literki

Film nie zachwyca, natomiast książka dobra :-)

ocenił(a) film na 10
ola3literki

Zgadzam się książka super, POLECAM do przeczytania tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, oczywiście "przed" obejrzeniem filmu :-)

ocenił(a) film na 7
ola3literki

Na filmie nie da się pokazać emocji tak jak w książce. Poza tym, jakby reżyser miał umieścić w filmie wszystkie rzeczy, które opisała Christiane, to film trwałby chyba kilkanaście godzin, jak nie więcej.
A film sam w sobie jest dobry. Oceniłam nawet wyżej ze względu na sentyment do całej tej historii.
I my nie powinniśmy porównywać tu filmów do książek, my powinniśmy oceniać filmy ;)

ola3literki

Dawno temu czytałam ksiązkę i miałam pytać czy wreszcie to zobaczyc... ale widac zdania podzielone.

ocenił(a) film na 5
eowine

myślę, że można obejrzeć ;) mnie osobiście rozczarował, ale pewnie kwestia gustu filmowego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones