PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813938}

Uwierzcie mi: Porwanie Lisy McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
7,1 9 582
oceny
7,1 10 1 9582

Uwierzcie mi: Porwanie Lisy McVey
powrót do forum filmu Uwierzcie mi: Porwanie Lisy McVey

Film naprawdę zrobiony dobrze, aktorsko na dobrym poziomie, główna bohaterka nawet dużo powyżej, sprawna realizacja, dobre zdjęcia, jest klimat i napięcie, całość ogląda się z zainteresowaniem, a ten jak zwykle zniechęca ludzi do obejrzenia dobrego filmu.
Po raz już kolejny napotykam się na dobry film, i "ocenę" tego gościa wziętą z d...y, który po raz kolejny kompromituje nie tylko siebie ale i filmweb.
Zróbcie coś z nim proszę...

ocenił(a) film na 8
pjacek26

mam wrażenie, że czartOryski ma presje nazwiska...
"skoro takie noszę" powinienem wybrzydzać, bp za wysokie /moje/ progi na filmowe nogi. Tyle, że to portal filmowy, a nie klub "znawców" zaśmiecających forum bełkotem i wprowadzających forumowiczów w błąd swymi wypocinami.
Trudno, co robić - psy szczekają karawana jedzie dalej...

ocenił(a) film na 8
pjacek26

Macie rację. Film trzyma w napięciu jak rzadko który. Dobrze opowiedziana historia, ma tempo, dramaturgię, realizm. Ogląda się trochę jak film dokumentalny. Pan Czartoryski chyba chce na siebie zwrócić uwagę. Niestety zwrócił negatywną.

ocenił(a) film na 6
pjacek26

A ja się z nim zgadzam, mimo tego, że 4 to lekka przesada, ale ta historia powinna być filmem conajmniej takim jak chociażby "Catch me if you can", a nie 1,5h przeciętnego kina. Kobieta jest i była bohaterką jedną na milion, zasłużyła na kawał porządnego kina i to żeby wszyscy ją poznali.

pjacek26

Czemu bierzesz pod uwagę ocenę i słowa gościa, który według Ciebie kolejny raz się kompromituje? Trochę nielogiczne. Tak, jakby mnie ktoś zmuszał do czytania Onetu XD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones