PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320823}
7,0 1 849
ocen
7,0 10 1 1849
Wolność jest darem Boga
powrót do forum filmu Wolność jest darem Boga

Poniżej jest link do tego filmu ile bedzie dzałać niewiem narazie można zasysać
http://mm.hyperreal.info/video/wolnosc_jest_darem_boga_-_dokument.rmvb [mm.hyperreal.info/video...]

jesli nie masz real playera zainstaluj najlepiej to http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm [www.free-codecs.com/dow...]


Film przeraża swojim realizmem obejżałem go rano i cały dzień mi chodzi po głowie i pewnie bedzie jescze kilka dni , smutek, żal to są odczucia które odczowam po obejżeniu fimu wiem też , że nigdy niewiadomo czy abym ja się nieznalazł pośrud tych ludzi bo przecież wystarczy chwila nieuwagi i nieszczeście gotowe , dzięki Bogu , że niestało się tak . Flim właśnie pokazuje jaka jest cienka granica reżyser mając wszysko do czego dążymy w dzisiejszych czasach : sława, pieniądze , autorytet stacza się do poziomu osób o których chciał początkowo zrobić tylko reportaż a stał się jednym z nich .
Najsmutniejsze jest to , że Ci ludzie najczęsciej niewychodzą z tego i kończą swoje życie w jakimś podłym mjescu a są to młode osoby które gdyby nie taki los mogli by być pełnowartościowymi osobami . Szacunek dla reżysera za opublikowanie tego materiału i pokazaniu prawdy o sobie naprawde do takich czynów jest potrzebna ODWAGA .

ocenił(a) film na 8
XsxeX

Właśnie wróciłem z tego filmu i spotkania z Cezarym Ciszewskim. Tak jak u Cibie film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Tym bardziej ze nie ma w nim nic reżyserowanego. Późniejsza rozmowa z reżyserem pomogła bardzo w dokładneym zrozumieniu tego filmu.

I jeszcze nawiązując do tego
"Ci ludzie najczęsciej niewychodzą z tego"

Na spotkaniu dowiedziałem się ze prawie żdana osoba, która była pokazana w tym filmie nie wyszla z tego (prawie, bo jednej udało się ale tylko na 2 lata).

placek121

Jeden z moich ulubionych dokumentów. Widziałam go juz dawno, ale zrobił na mnie piorunujęce wrażnie autentycznością.
Super, ze miałes możliwość uczestniczyc w spotkaniu z reżyserem. Zazdraszczam ;)

Katee_Katee

Ja również chciałabym mieć możliwość do spotkania. Pewnie większość po obejrzeniu dokumentu.
Poleciła mi go koleżanka, myślałam, ze będzie podobny do wszystkich, ale nie był. Był wstrząsający, momentami okropny, a przez to tak bardzo realistyczny. Po samym twórcy można było dostrzec skutki.
Jak najwięcej ludzi powinno obejrzeć ten film.

panna_g

Film rozbija na kwantomy i przytłacza bezsilnością człowieka wobec tego niszczącego (nałogu,choroby)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones