Anna Chlumsky

Anna Mary Chlumsky

7,0
1 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Chlumsky

czemu ona tak szybko skończyła kariere ??? to ona zrezygnowała czy po prostu nikt nie chciał jej brać do następnego filmu??? bo nie spełniała się w żadnym ze scenariuszy ???? nie wiem czemu chciałabym żebyście odpowiedzieli mi na to pytanie jesli ktoś wie jeśli ona ma 25 lat to powinna być aktorką cały czas ?? odpiszcie

użytkownik usunięty
kreska7

niestety reżyser pewnego filmu w którym miała grać (nie pamięta tytułu)
podobno napastował ją seksualnie po tym zdarzeniu niechciała już grać w filmach

użytkownik usunięty

ja słyszałam, że zdecydowała, że szkoła jest ważniejsza, a do aktorstwa być może wróci, jak zakończy edukację.

moim zdaniem w poszukiwaczach złota wyglądała tragicznie można by nawet powiedzieć że jak chłopak i mam nadzieję że wróci do pracy aktorki

kreska7

Wiem tyle, że odrzuciła wiele ofert filmów, niektóre z nich były wielkimi produkcjami. Stwierdziła, że rodzina, przyjaźń i nauka są ważniejsze od kariery. Teatru jednak nie porzuciła, często występowała na deskach Broadwayu. Ostatnio powraca do grania w filmach, ale nie są to wielkie hollywoodzkie produkcje, raczej kino alternatywne.

Thomas_J

jesli to prawda to wielki szacunek dla nie że nie dała się,bo nieraz jak patrze na te gwazdeczki to rzygam,a dziewczyna widac że twardo stoi na ziemi,wie co jest naprawde ważne w życiu,w filmie zawsze może jeszcze grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones