Isabelle Adjani

Isabelle Yasmine Adjani

8,4
3 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isabelle Adjani

Dajecie wiarę, że Isabelle Adjani zagrała w "Królowej Margot" w wieku 39 lat???! To jest po prostu niesamowite, bo ona tam wyglądała najwyżej na dwadzieścia kilka. Tylko pogratulować :)

La_Reine_Margot

Dokładnie też to zauważyłem :) Nieźle się trzyma :) teraz ma 50 lat a niezła laska z niej :D. Wole ją od Bellucci

The_Gentle_Barbarian

o kurcze! nie wierze! wlasnie obejrzalam Królowa Margot i jestem pod wrazeniem jej urody! a teraz patrze,ze miala wtedy 39 lat! szok,ale pozytywny :D

La_Reine_Margot

Kiedyś oglądając "Diabolique ", pomyslałem sobie, że babka ma może trochę ponad 20 lat, a to film z 1996 roku.Zdarzyło mnie się pozniej obejrzeć "Lokatora" z 1976 i tam tyle miala, więc się bardzo zdziwiłem.Chyba podpisała pakt z diabłem ;)Bardzo piękna kobieta.

La_Reine_Margot

dokladnie chcialem zalozyc ten sam temat, kobieta ktorej udalo sie oszukac czas

użytkownik usunięty
La_Reine_Margot

Szok! Właśnie po raz kolejny obejrzałam "Królową Margot" i patrząc na nią, zastanawiałam się, ile ona ma właściwie lat w tym filmie... 39? Wygląda na 20! Niesamowite! Przepiękna kobieta i genialna aktorka.

i te oczy-czy moga klamac-o tak;)jjjjjjjjjjjjjjjjjjj

La_Reine_Margot

Dokładnie to samo zauważyłem. Najpierw obejrzałem Opętanie, potem Królową Margot i myślałem, że to filmy z jednego okresu.

Dla tej pani czas się chyba zatrzymał. Pakt z diabłem, jak to już ktoś zauważył. Jest w niej coś mrocznego i tajemniczego.

Zygfryd666

Taki z niej Dorian Gray w spódnicy

:)

Zygfryd666

już bez przesady w Opętaniu wyglądała jak podlotek a w Margot jak kobieta

La_Reine_Margot

Operacje plastyczne robią swoje. :D

Louis_de_Pointe_du_Lac

No dobra, może i tak, ale są to niezwykle udane operacje plastyczne.

Zygfryd666

Udane, ale to niestety tylko operacje.

Louis_de_Pointe_du_Lac

Ale wiesz to na pewno, że miała robione operacje plastyczne? Tzn ja mogę to podejrzewać, ale tego nie wiem. Zresztą tak czy inaczej jest piękną kobietą i ŚWIETNĄ AKTORKĄ.

Zygfryd666

Na pewno to ja wiem, tylko tyle że kiedyś umrę. W jakiś szmatławcach wyczytałem, że podobno robi sobie operacje, co 2-3 lata. Niby to słabe źródło informacji, ale chyba coś jest na rzeczy, bo sam krem nivea takich cudów by nie zdziałał. Co do świetnej aktorki, to się zgadzam oczywiście.

Louis_de_Pointe_du_Lac

Właśnie oglądałem "Królową Margot" po raz drugi - genialny film (choć nie przepadam za melodramatami kostiumowymi, to on nim w sumie nie jest).

użytkownik usunięty
Louis_de_Pointe_du_Lac

Prawdę mówiąc to aż się wierzyć nie chce - zwykle po takich "poprawkach" pozostają trwałe ślady które nieodwracalnie zmieniają choćby rysy twarzy (patrz np Nicole Kidman)- na ciągnięta błyszcząca skóra - zmiana położenia brwi, przesunięcie linii włosów nad czołem - a tu ? Idealne piękno - na dodatek Pani Izabelle wygląda tak naturalnie ze aż strach O_O

Koza - właśnie mnie to samo dziwi - ja tu nie widzę śladu ingerencji - jeśli operacje, to idealne.

Zygfryd666

Są rzeczy, o których się filozofom nie śniło! ;D

użytkownik usunięty

moim zdaniem widać, tylko zrobiła je bardzo wcześnie dlatego nikt jej nie pamięta przed. Pamiętam, że kiedyś widziałam z nią jakiś film z lat 70. nie mogłam uwierzyć, że to jest ta sama aktorka zupełnie inne rysy twarzy (bark charakterystycznych pucołowatych policzków).
Zresztą na aktualnych fotkach jest bardzo opuchnięta.

http://www.goodplasticsurgery.com/2004/08/25/isabel-adjani/

fakt nieźle jej się udało oszukać ludzi, bo też kiedyś myślałam, że jest naturalna.

Co nie nie zmienia faktu, że jeszcze do niedawna wyglądała młodo i atrakcyjnie.
Coż, ostatnio dołączyła do ekipy "żywych mumii" :P
Ale co to za doborowe towarzystwo - z Mickiem Rourke na czele :)

Bo to raczej nie są operacje plastyczne. Ta kobieta dostała bardzo dobre geny, a do tego niesamowicie dba o skórę.
W latach '90 kiedy w modzie są bronzery, ona jest śnieżno biała, a nic chyba tak nie postarza jak słońce. Do tego odpowiednia dieta, ćwiczenia twarzy, masaże, odpowiednie kosmetyki stosowane bardzo wcześnie (czyli coś więcej niż krem nawilżający) i gotowe.

La_Reine_Margot

hehe wiedziałam, że będzie taki temat:D 55 rocznik - kto by pomyślał

La_Reine_Margot

Jestem zaskoczona, jak większość z Was. W Królowej Margot wygląda fajtycznie na jakieś 28 max, jest piękna i zmysłowa. Jeśli to faktycznie efekt drogich operacji i zabiegów kosmetycznych to ciekawe jak długo można tak oszukiwać naturę... Gdzie jest ta granica, gdy starość jednak wygrywa...

Ewencja

co do grzebania takich to ekolodzy powinni zareagować ;)

La_Reine_Margot

Ciężko jest uwierzyć, że w Królowej... miała prawie 40 lat, jak dla mnie wyglądała najwyżej na 25 lat, zjawiskowo piękna kobieta :)

La_Reine_Margot

Właśnie o tym samym pomyślałam!!! Zjawiskowa kobieta.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones