Joanna Jabłczyńska

Joanna Natalia Jabłczyńska

6,2
1 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Jabłczyńska

Do pewnego momentu była mi raczej obojętna (czasem tylko drażniła sztucznością, ale nie zawsze), ale teraz już mi kompletnie obrzydła. Mam wrażenie, że słyszę ją w połowie dubbingowanych filmów. To dla mnie żeńskie wydanie Kajetana Lewandowskiego. Czy nasza baza "głosów" jest naprawdę taka uboga?

eveline_v

Mi osobiście podoba sie jej dubbing o wiele bardziej niż gra aktorska..

eveline_v

Coś ci się zdaje. Poza tym pisząc o polskiej bazie głosowej, jako "ubogiej", wykazałaś się kompletnym brakiem znajomości w tym temacie. Świetnych, znanych i charakterystycznych głosów jest pod dostatkiem i jeszcze więcej.

czomo12

Jeśli "świetnych, znanych i charakterystycznych głosów jest pod dostatkiem i jeszcze więcej", to w takim razie ubolewam, że się z nich nie korzysta. Bo ja w większości filmów kinowych (mówię o animowanych, bo pozostałe wolę jednak w wersji oryginalnej) wciąż słyszę te same osoby.

czomo12

A przynajmniej tak było dwa lata temu, kiedy pisałam post. Obecnie faktycznie się nie orientuję. Przestałam oglądać dubbingowane filmy właśnie ze względu na to, co napisałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones