PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868019}

My, dzieci z dworca Zoo

Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
5,4 4 737
ocen
5,4 10 1 4737
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum serialu My, dzieci z dworca Zoo

Po brudnym i do bólu realistycznym filmie Uliego Edela, taki kolorowy i plastikowy zwiastun musi budzić w człowieku najgorsze obawy, co do jakości całej produkcji :/ No ale może... choć nie sądzę ;)

raaadoslaw84

dobre obawy budzi. jesli nie masz 15 lat nie ogladaj!

ocenił(a) serial na 3
raaadoslaw84

szkoda słów po 5min chciałam zakończyć ale myślę zobaczę co dalej. Nie jest lepiej próbuje przebrnąć przez 4odcinek.Ten serial oprocz imion i dragow nie ma. nic wspolnego z książka i filmem tym starym maskara

ocenił(a) serial na 6
sana_5

-MY DZIECI Z DWORACA ZOO- bardzo sceptycznie podchodziłam jak do każdej adaptacji książki i spodziewałam się kichy..

ale podeszłam do tego tak, ze musieli to jakoś przełożyć tematycznie na zrozumienie wielopokoleniowei obejrzałam 3 pierwsze odcinki ... nie ma tego BRUDU który wylewał soe z książki, ale ....
Serial dla mnie się rozkręca i pokazany jest świat tamtych czsow oczami widza, który sobie wyobraża jak to mogło wyglądać wiec ten BRUD jest troche inaczej pokazany ... odcielam się od książki i jakoś mi się to ogląda,
zupełnie inaczej, ale w sumie całkiem spoko pokazany klimat (mówię na podstawie 3 pierwszych odcinków) .. wciaga

ocenił(a) serial na 3
KaLesGo

obejrzalam. całość gniot. W polowie nawet nie wiem o. co. kaman w tym serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones