PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686616}

Tajemnice hotelu Adlon

Das Adlon. Eine Familiensaga
7,7 996
ocen
7,7 10 1 996
Tajemnice hotelu Adlon
powrót do forum serialu Tajemnice hotelu Adlon

Po obejrzeniu pierwszego odcinka nie mogłam doczekać się następnego :) Fantastyczny serial.
Stroje, scenografia.... a przede wszystkim charakteryzacja! Coś niesamowitego. Zaangażowałam się
wpierw w wątek Almy i Friedricha i szkoda mi było, że skończył się jak się skończył. Nie byłam
przekonana do Sonji, ale zmieniłam zdanie kiedy na horyzoncie pojawił się Ken Duken. Nie
ukrywam, że zawiodłam się na przedostatnim odcinku (bynajmniej nie pod względem gry
aktorskiej), ale na szczęście skończyło się tak jakbym tego chciała :) No cóż, lepiej późno niż wcale.
Polecam wszystkim, bardzo wciągający, a dodatkowo można pooglądać oryginalne materiały
przedstawiające ruiny Berlina.

Stingomaniaczka

Serial rzeczywiście ciekawy. Mam lekki niedosyt po obejrzeniu ostatniego odcinka, liczyłem że zostanie pokazanych więcej scen z życia codziennego NRD. Zdecydowanym plusem serialu jest wykorzystanie materiałów archiwalnych, jednak warto też sięgnąć do książek lub internetu żeby zgłębić temat i zrozumieć kontekst wydarzeń. Kostiumy i charakteryzacja na poziomie, chociaż odniosłem wrażenie, że są na nieco niższym poziomie niż np. w Downton Abbey. Serial polecam dla osób, które interesują się historią ostatniego stulecia i nie nudzą ich wątki romantyczne ;)

ocenił(a) serial na 9
papug1

Poleca Pani jakieś ciekawe książki w tym temacie lub gdzie można się czegoś więcej dowiedzieć o hotelu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones